Nowoczesne aranżacje łazienkowe z prysznicem w tle

Czy głównym elementem wystroju łazienki może być prysznic? Owszem, jednak trzeba przyznać, że nowoczesne wykończenia łazienek z prysznicem w tle są łatwiejsze do stworzenia, gdy mamy do dyspozycji estetyczne zestawy natryskowe. Firma Ferro proponuje do tego celu kilka swoich nowości, oddzielne zestawy do łazienki ekonomicznej, ekologicznej i luksusowej, w zależności od naszego stylu i gustu.

Rozwiązanie ekonomiczne przeznaczone jest dla osób, które nie chcą przeznaczać na remont zbyt wiele środków, a pragną urządzić łazienkę komfortowo i nowocześnie. Taką łazienkę można między innymi wyposażyć w 3-funkcyjny zestaw natryskowy Tutti, baterię umywalkową Ancona, czy termostatyczną baterię natryskową Trinity. Nasza łazienka będzie wyglądać efektownie, przy dość niskich nakładach finansowych.

160906

Rozwiązanie ekologiczne sprawia, że oszczędzamy wodę i energię. Wszystko dzięki nowym technologiom wykorzystywanym w bateriach termostatycznych, które posiadają specjalną blokadę, aby utrzymać określoną temperaturę wody. Nie dość, że oszczędza nam to energii, to poprawia bezpieczeństwo użytkowania, Safe Touch System chroni nas przed poparzeniem i przegrzaniem baterii. Do tego, zestaw natryskowy Doppio VerdeLine gwarantuje 50% oszczędność wody, dzięki swojej unikatowej konstrukcji, przez którą przepływa jedynie 6,2 litra wody na minutę, zamiast tradycyjnych 15 litrów.

Rozwiązanie luksusowe są natomiast dla tych, którzy nie dbają o rachunki za wodę, a cenią sobie wyjątkowe doznania zmysłowe podczas kąpieli. Deszczownie talerzowe o imponujących rozmiarach mają bowiem jedno zadanie – skąpać nas w strugach ulewnego deszczu. Taką propozycję odnajdziemy w łazienkach black and white, designerskiej łazience z otwartym prysznicem (zestaw natryskowy Ponta) i luksusowej, w ciemnej tonacji, z deszczownią zamontowaną pod sufitem oraz estetyczną baterią natryskową podtynkową Kvadro.

160906f

Leave a Comment.