Piętrowa komora zlewozmywaka Blanco Etagon

W małej kuchni, gdzie brakuje miejsca na pełnowymiarowy zlewozmywak, a przestrzeń robocza jest ograniczona, dobrym pomysłem będzie zainstalowanie piętrowej komory zlewozmywakowej Blanco Etagon.

Komora Etagon to rozwiązanie praktyczne, funkcjonalne i estetyczne, które sprawi, że nasza kuchnia zyska więcej możliwości. Umieszczone wewnątrz komory specjalne piętrowe szyny pozwolą na zyskanie dodatkowego miejsca do przygotowywania posiłków. Takie zintegrowanie zlewozmywaka z kuchennym blatem nie tylko przynosi nam więcej przestrzeni, ale też umożliwia zachowanie czystości i ułatwia codzienne czynności związane z gotowaniem. System szyn można wykorzystywać wedle własnego uznania i inwencji, tworząc wielopoziomowe kombinacje.

Blanco Etagom jest tak zaprojektowana, aby można ją było zamontować w szafkach o szerokości 60 cm, dzięki czemu pasuje niemal do każdej kuchni czy aneksu. Komora ta oferowana jest w 3 wariantach ze stali szlachetnej tj.: wersja z płaskimi krawędziami do montażu wpuszczanego lub na równi z blatem, z listwą na baterię do montażu wpuszczanego lub na równi z blatem, a także jako rozwiązanie do podwieszenia pod blatem. Można również nabyć jej wersję z kompozytu SILGRANIT® PuraDur® do montażu podwieszanego – do wyboru w dziesięciu kolorach.

Komora Blanco Etagon sprzedawana jest w zestawie z dwiema szynami ze stali szlachetnej, armaturą przelewowo-odpływową oraz – w zależności od wersji – korkiem 3 ½’’ InFino® z sitkiem lub automatycznym.

436809820691

Leave a Comment.