System AquaSymphony od marki GROHE

Czy marzyliście kiedyś o prysznicu rodem z najlepszego salonu SPA? Taki efekt może zapewnić nowe dzieło marki GROHE, czyli system AquaSymphony.

AquaSymphony to coś więcej niż prysznic, to unikalny spektakl z użyciem wody, światła i muzyki, który z codziennej kąpieli uczyni prawdziwą zmysłową rozkosz. Za nasze doznania odpowiada ogromna bateria o wymiarach 1016mm x 762mm, która otwiera niezliczone możliwości relaksu i pozwala na kompozycję unikatowej symfonii aż 6 różnych strumieni – Rain, AquaCurtain, Waterfall XL, Drizzle, Bokoma oraz Pure. Oprócz strumienia wody możemy wybrać również kolor i dźwięk, przy których będziemy zażywać rozkoszy ciała.

Dzięki AquaSymphony możemy skorzystać też z kąpieli parowej, która kojąco wpłynie na nasz organizm, otwierając pory, oczyszczając i nawilżając naszą skórę.

Cały system prezentuje się znakomicie, zamknięty w minimalistycznej, subtelnej i w dodatku dobrej wzorniczo formie. Najwyższy poziom luksusu zapewnia aplikacja sterująca, która umożliwia zapisanie naszych ulubionych kompozycji kąpielowych. Aplikację sterującą systemem można również zainstalować na urządzeniach mobilnych z systemem Apple lub Android.

 280315sw31280315sw312

Leave a Comment.