Zlewozmywak i bateria w komplecie

Zlewozmywak i bateria mogą stanowić dekoracyjną oraz funkcjonalną parę niezbędnych w każdej kuchni sprzętów. W otoczeniu praktycznych, ułatwiających przygotowanie posiłków, akcesoriów takich jak suszarki do naczyń lub ozdobne pojemniki utworzą piękną kompozycję barw i kształtów.

Zlewozmywak o delikatnie zaoblonej formie, wykończony powłoką typu len, sprawdzi się doskonale w kuchniach o dużej, a także mniejszej powierzchni użytkowej. Wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304, co zapewnia mu trwałość oraz odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne i wysoką temperaturę. Firma Ferro udziela na wszystkie zlewozmywaki stalowe 10 lat gwarancji, zaś każdy z nich sprzedawany jest z dopasowanym do konkretnego modelu syfonem.

Każdemu zlewozmywakowi towarzyszy także Modena – ładna bateria kuchenna z obrotową wylewką i wyciąganą rączką natrysku o dwóch strumieniach. Wyposażona jest ona w regulator ceramiczny i pokryta została elegancką chromowaną powłoką. Ergonomiczny kształt oraz dobre proporcje tej baterii zapewniają swobodę i komfort użytkowania.

Leave a Comment.