Ręcznie wykonane stoły i stoliki kawowe od Malita Just Wood

Oryginalne, pomysłowe i wytworne, takie są właśnie stoły i stoliki kawowe marki Malita Just Wood. Ręcznie wykonane, z najlepszej jakości, naturalnych surowców, takich jak drewno, żywica oraz mech, wprowadzają elementy eko do naszego wnętrza, czyniąc je bardziej przyjaznym i komfortowym.

Projektanci tych niezwykłych mebli szczególnie upodobali sobie drewno, które łączą ze szkłem lub mchem. To jest właśnie najbardziej intrygujące, kawałek zieleni wyrastający ze stolika. Mech ten nie wymaga specjalnej pielęgnacji, nie rośnie, nie trzeba go podlewać, jest ozdobą, w której towarzystwie czujemy namiastkę naturalnego otoczenia.

„Chcieliśmy zaszczepić kawałek lasu w naszych projektach. Zieleń ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie. W aranżacji wnętrz już zagospodarowujemy zieleń na ścianach, a dlaczego tego nie zrobić w stołach i stolikach kawowych? Miło jest wypić kawę, czy zjeść kolację w towarzystwie mikrolasu. Zwłaszcza, że nasze stoły z mchem są bardzo praktyczne. Rośliny te już nie rosną, nie mają zapotrzebowania ani na wodę, ani na światło” – mówi projektantka mebli Ela Malita.

97724009iu

Leave a Comment.