Wielkoformatowe grafiki ścienne od Celiny de Guzman

Nasze wnętrza mogą zostać upiększone na wiele sposobów, jednym z nich jest zdobienie ścian. Niektórzy preferują w tym względzie wieszanie obrazów, inni naklejanie fototapet, czy też malowanie na ścianach oryginalnych wzorów. Innym sposobem jest dekorowanie ścian za pomocą wielkoformatowych grafik ściennych, które mogą przedstawiać przeróżne motywy, w zależności od rodzaju pomieszczenia i preferencji właścicieli.

Włoska marka Glamora specjalizuje się w produkcji tego typu wykończeń, a jej oferta jest niezwykle pokaźna. Możemy w niej znaleźć unikalny, ekspresyjny świat obrazów, które przekształcają wnętrza domów, mieszkań, biur, instytucji, hoteli w inspirujące miejsca do życia, podróży i pracy. Glamora wraz ze swoimi kolekcjami grafik zabiera nas w fascynującą podróż, utkaną z artystycznych wizji i dziedzictwa kulturowego jej autorów, zaś doskonałym na to przykładem są projekty grafik autorstwa Celiny de Guzman. Artystka ta mieszka w Manili na Filipinach i swoją pasję rysowniczki dzieli z zawodem… cukiernika. Jak pisze o sobie: „Odnajduję spokój w ciszy, delikatnej kresce i filiżance kawy”. W swoich pracach inspiruje się między innymi twórczością austriackiego geniusza ekspresjonizmu — Egona Schielego i jednym z najbardziej znanych japońskich twórców o nieco komiksowym stylu: Yoshitomo Narą.

Glamora to marka, która łączy międzynarodowy klimat z włoskim zamiłowaniem do jakości i innowacyjności. W jej portfolio znajdują się tapety winylowe z teksturami, grafiki z powłoką dźwiękochłonną (GlamAcoustic), czy też wodoodporne, idealne do łazienek, centrów odnowy biologicznej i wilgotnych środowisk (GlamBlue). Wszystkie są ekologiczne, gdyż zastosowane w nich atramenty nie są szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Pokrycia ścienne Glamora zostały wybrane do aranżacji wielu cenionych za architekturę wnętrz m.in. siedziby Tripadvisor w Bostonie, biura Google w Nowym Jorku, Endicott College, jak również wielu designerskich hoteli, modnych klubów, showroomów w różnych zakątkach świata. Produkty marki Glamora otrzymały także jedne z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu: Interior Design Best of Year Honoree 2013 oraz Designer Kitchen & Bathroom Award 2015.

Produkty sygnowane marką Glamora w Polsce dostępne są w sieci salonów Dekorian.

996519871

Leave a Comment.