Eleganckie zlewozmywaki stalowe Prospero i Sinope od Deante

Urządzając otwartą kuchnię warto zadbać o każdy jej detal, gdyż będzie obiektem widocznym dla gości domu. Nawet tak podstawowe sprzęty jak zlewozmywak mogą wyglądać elegancko i przykuwać spojrzenia. Firma Deante prezentuje dwa nowe zlewozmywaki, o zachwycających kształtach.

Prospero i Sinope to ekskluzywne stalowe konstrukcje, które doskonale wpisują się w minimalistyczny trend. Prospero charakteryzuje się subtelnymi obłościami, okalającymi komorę i ociekacz. Jego minimalistyczna bryła posiada pieczołowicie zaprojektowane przelewy i odpływy z prostokątnymi rozetami. Natomiast Sinope to zlewozmywak z przelewami zaprojektowanymi z eleganckimi maskownicami, zaś jego dna komór przecinają subtelne linie, podobne do szlifu diamentu.

Oba zlewozmywaki są wytwarzane ręcznie z wyjątkowej grubości stali szlachetnej, dzięki czemu wyróżniają się wysoką odpornością na uderzenia, ścieranie, wysoką temperaturę, szok termiczny, a także działanie środków chemicznych. Ponadto zlewozmywaki te nie przyjmują zapachów, a ich szczotkowane wykończenie sprawia, że na ich powierzchni nie pozostają smugi i odciski.

Prospero i Sinope są dostępne w dwóch wariantach – komora z ociekaczem i 1,5-komory z ociekaczem, obydwie zostały wyposażone w korki automatyczne, umożliwiające wygodne zamykanie i otwieranie odpływu.

6985582oi81

Leave a Comment.