Nowoczesna ceramika i meble łazienkowe

Ceramika, a także meble łazienkowe z nowej kolekcji XENO2 marki Keramag Design, to nowe spojrzenie na design, które łączy piękno oraz harmonię płynące prosto z natury z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Klasyka, która zaskakuje, a także geometria, wymykająca się równaniom.

Pozornie proste i oczywiste, formy ceramiki kolekcji XENO2 potrafią zaskoczyć. Znamienny dla tej serii – architektonicznie czysty kształt umywalek jest połączony z gładką, sprawiającą wrażenie rzeźbionej przez wodę misą, emanuje spokojem i harmonią. Niesłychana precyzja geometrycznych linii, współdziałając z naturalną delikatnością, potrafi tworzyć kształty, które urzekają szlachetną prostotą.

Wrażenie to spotęgowane jest przez perfekcyjne dopasowanie mebli, których prosta linia koresponduje ze stylem elementów ceramicznych. Podwieszane moduły unoszą się nad posadzką dodając całej aranżacji lekkości.

Przejrzysty, a wręcz ascetyczny design XENO2 kryje szereg rozwiązań, które dbają o komfort w każdym aspekcie. Nowoczesne kształty, a także gładkie powierzchnie podkreślają pełną elegancji estetykę, a zarazem pomagają w utrzymaniu czystości. Kryte systemy mocowania, umywalki bez przelewu, w którym mógłby zbierać się brud oraz miska bez wewnętrznego kołnierza Rimfree®, szkliwo KeraTect z 30-letnią gwarancją, którym może być pokryta ceramika, to niezawodne i nowoczesne sposoby na łatwe utrzymanie higieny na najwyższym poziomie.

Leave a Comment.