Ekonomiczny system zabudowy Ecoline

Ecoline to ekonomiczny model garderoby, który jest jednak w pełni dostosowany do naszych potrzeb, dzięki projektowaniu na indywidualne zamówienie. Charakteryzuje się wykonaniem z płyty MDF i wykończeniem wysokiej klasy laminatem imitującym drewno lub lakier. Garderoba ta jest wielofunkcyjna, może być użyta jako garderoba otwarta tzw walk-In, jak i zamknięta, czy wręcz nawet jako regał biblioteczny z dowolnym układem półek otwartych, zamkniętych i szuflad.

System Ecoline marki Raumplus pozwala na zabudowę niemal każdej powierzchni, włącznie z tak nietypowymi elementami wnętrza jak skosy, wnęki czy narożniki. Wyróżnia się jednolitym stylem zabudowy, tworzącym tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad.

Pomimo jednolitego stylu, system jest dość elastyczny, półki mogą być różnej wielkości, otwarte i zamykane, albo np półki w kształcie litery „L” przeznaczone do narożników. To samo tyczy się szuflad, które można wyposażyć w wyściełane alcantarą specjalne organizery na biżuterię, zegarki i inne drobiazgi. Garderoba Ecoline może być także wyposażona w oświetlenie, w postaci ledowych listew, które instalowane są w drążkach, frezowanych półkach, bądź jako listwy na pionowych krawędziach mebla. Oświetlenie uruchamiane jest przez czujnik ruchu.

1476822577891

Leave a Comment.