Zlewozmywaki ze stali szlachetnej

Stal pasuje do każdego stylu, dzięki temu wśród zlewozmywaków Franke, wykonanych z tego materiału znaleźć można modele od nowoczesnych, czy minimalistycznych, aż po klasyczne.

Wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się zlewozmywaki Centinox. Wyjątkowy, perfekcyjnie zaprojektowany system złożony ze zlewozmywaka i akcesoriów, które idealnie dopełniają całości, zachwycają także eleganckim stylem oraz funkcjonalnością. Logicznym cenowo wyborem zdecydowanie będzie klasyczny zlewozmywak Logica, natomiast dla wielbicieli niebanalnego wzornictwa – Crystal, gdzie połączono stal szlachetną oraz czarne szkło. Takie rozwiązanie doskonale podkreśla unikalny charakter każdego z materiałów i ciekawie eksponuje przenikanie się płaszczyzn, nadając przestrzeni kuchennej niezwykłego szyku. W przestronnych, otwartych na salon kuchniach idealnie sprawdzą się duże komory zlewozmywaków Sinos czy Hydros. Aranżując zaś strefę wody w mniejszych pomieszczeniach, warto zwrócić uwagę na jednokomorowy zlewozmywak Planar, który subtelnie ją uzupełni.

Naturalna barwa i najwyższa jakość wykonania oraz nieprzemijająca uroda zlewozmywaków Franke ze stali szlachetnej sprawiają, że cieszą się one nieprzemijającą popularnością. Szeroka gama modeli od wyrafinowanych, eleganckich kształtów, przez zaokrąglone i delikatne, aż po zupełnie klasyczne, sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowym.

Leave a Comment.