Ozdobne wycieraczki od Komfortu

Wycieraczka to pierwszy element wystroju naszego domu lub mieszkania, z jakim stykają się nasi goście. Zatem dokonując wyboru coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale także na ich stylistykę.

Wycieraczka to również sprawdzona ochrona przed błotem, kurzem czy też wilgocią – nie do przecenienia zwłaszcza jesienią i zimą. Obecnie, dzięki dostępnemu na rynku wzornictwu, pełni ona także funkcję ozdoby, a nawet oryginalnego gadżetu, który wita domowników i gości zabawnym rysunkiem czy zaskakującą świąteczną stylistyką.

Świąteczne

  • Wycieraczki kokosowe z motywem gwiazdkowym będą oryginalną ozdobą, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach świątecznych gości. Wymiary 40 x 60 cm, skład: kokos + PCV.

Zabawne

  • Barwne wycieraczki z podobiznami pieska i owieczki z pewnością przypadną do gustu (i miejmy nadzieję zachęcą do regularnego korzystania) najmłodszych domowników. Wycieraczki te wykonane są z trwałego włókna kokosowego, które świetnie czyści obuwie. Ich rozmiar to 40 x 60 cm.
  • Starszym osobom natomiast polecamy wycieraczkę z kolorowym napisem „My Sweet Home”. Takie powitanie w progu naszego domu od razu poprawi humor. Wycieraczka jest wykonana z wysokiej jakości włókna polipropylenowego z gumowym spodem oraz brzegami, które chronią przed ślizganiem. Jej rozmiar to 39 x 58 cm.

Praktyczne

  • Ociekacz do butów sprawi, że podłoga będzie sucha i nie będzie wymagała tak częstego sprzątania. Ponadto jest łatwy do mycia i suszenia. Wykonany jest z polipropylenu, a jego wymiary to: 38,5 x 75,5 cm.
  • Wycieraczka RUBBER-SCRUB z gumowymi wkładami czyszczącymi oraz szczotkami osadzonymi w profilach aluminiowych. Wkłady osuszające odporne są na ścieranie i wygniatanie, dobrze absorbują wilgoć. Wymiary tej wycieraczki to: 50 x 70 cm (inne rozmiary dostępne na zamówienie).

141208kom10

Leave a Comment.